ТМ Едельвейс
ТМ Едельвейс
Ужгород, Ужгород

Воск для дерева "Пчелиный" Едельвейс для деревянных домов

400 грн
Купить
Код 857290
Поставщик ТМ Едельвейс
Сайт поставщика www.ecoedelweiss.com.ua
Единица измерения
Производитель Едельвейс
Оценка

Описание

Віск Бджолиний «Едельвейс»  – продукт для комплексного захисту  деревини, має пастоподібну консистенцію, містить високу концентрацію натурального бджолиного воску та прополіс бджолиний.  Призначений  для захисту та декоративної обробки дерева як ззовні   так  і всередині будинків та житлових приміщень.        100% екологічно чистий  продукт.  Не містить жодних нафтових розчинників,  біоцидів,сикативів та інших отруйних хімічних речовин. Не містить каніфолі.

  Віск бджолиний «Едельвейс»  рекомендується для захисту та декоративної обробки  внутрішніх  і  зовнішніх  дерев’яних  стін і фасадів,  дерев’яних зрубів будинків, вагонки , блок-хауса  та інших дерев’яних поверхонь, глибоко проникає в структуру дерева і захищає його  від вологи, мікроорганізмів та ультрафіолету. Виконує функцію природного антисептика.  Дозволяє дихати дереву і запобігає накопиченню вологи і процесам гниття всередині деревини.   Не утворює плівки на поверхні дерева, не тріскає і не відшаровується.  100% натуральний продукт.  Виділяє  природну фактуру дерева і надає легкого золотистого відтінку.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:  Наносити тонким шаром на відшліфовану суху дерев’яну поверхню. Наносити   натуральною безбарвною тканиною.  Залишити на 2-3 доби, залишки воску зняти натуральною безбарвною тканиною і залишити  (до повного висихання).   Орієнтовний час  повного висихання становить 5 діб.(залежно від породи дерева,температури, вологості , вентиляції повітря та ін.кліматичних умов .Після повного висихання  нанести наступний шар і повторити процедуру. Рекомендується натерти поверхню дерева натуральною безбарвною тканиною чи відполірувати полірувальною машиною для надання  поверхні  характерного матового блиску. Для досягнення хорошого захисного та декоративного ефекту наносити не менше 2-ох шарів. Також, можна періодично поновлювати восковий захист дерева повторними шарами.  

 Рекомендована  температура використання від   +5'С і вище.

Норми розходу :

1л на 20 м.кв. для шліфованого дерева.(для дикого зрубу :1 л на12-15м.кв.)

Діє онлайн-магазин www.ecoedelweiss.com.ua

 

 

Зберігати в герметично закритій тарі. Термін зберігання необмежений.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения